הערכת נזק רכוש הוא התחום העיקרי בעבודתו של כל שמאי רכוש. הערכת נזק  רכוש מבוצעת תמיד בתהליך מבוקר ובנוי מראש בשלבים וזאת במטרה לספק בסיום הערכת הנזקים את חוות הדעת המדויקת ביותר לגבי הנזקים שנגרמו לרכוש הניזוק.

באילו מקרים יש צורך לבצע הערכת נזק לרכוש

הערכת נזק רכוש נעשית כאשר יש צורך להגיש דוח לחברת הביטוח שבו יפורטו כל הנזקים שנגרמו לרכוש או לתכולה הנמצאת בתוך המבנה. אם מדובר בנזקים אשר נעשו בכוונה תחילה כמו במהלך גניבה, כתוצאה מפריצה או עקב הדלקת שריפה במכוון, הערכת הנזק הרכוש תעשה רק לאחר תחקיר מעמיק שיערך על ידי השמאי הבודק, במהלכו יבצע השמאי ביחד עם המעורבים בעניין ועם כל הנמצאים בסמוך לשטח הרכוש שנפגע. לאחר התחקירים, יערוך השמאי יערוך את בבדיקות הנדרשות, יאסוף נתונים רלוונטיים  ורק אז יהיו בידיו הכלים הדרושים לבצע את משימת הערכת נזק רכוש המוטלתעליו.

את הערכת הנזק הרכוש, השמאי יציין באופן מפורט בדוח המסתמך גם בין היתר על הידע האישי  בתחום השמאות ובהתאם לחוקים הקיימים .

עבודתו של עוזי איתמר בתחום הערכת נזק רכוש

עוזי איתמר פועל בתחום שמאות הרכוש זה למעלה מ-30 שנה ולו ניסיון רב בכל הקשור לביצוע הערכת נזק רכוש. בעבודתו רבת השנים, עוזי איתמר טיפל במאות  תיקים העוסקים בתחום של הערכת נזק רכוש בפרט רכוש אלמנטרי והוא נחשב לאחד משמאי הרכוש המובילים בתחום הפועלים כיום בארץ.

בזכות השכלתו הרבה ושאיפתו למקצועיות ומצוינות, כל פרויקט  הערכת נזקי רכוש המבוצע על ידו, נעשה על הצד הטוב ביותר ובהסתמך על הידע הרב שהוא צבר במהלך שנות עבודתו כשמאי רכוש.

חשיבות ביצוע הערכת נזקי רכוש

מכיוון שעיסוק בתחום הרכוש בישראל מצריך השקעה רבה, מאמצים לא קלים ועבודה קשה, כאשר מדובר בנזקים שנגרמו לרכוש עקב נזקי טבע או עקב התערבות פולשנית מהסוג הפלילי, בעבודתו של שמאי רכוש תלויים לא רק המשך קיום הרכוש בכלל ופרנסת משפחות, אלא גם המשך קיומו של הרכוש כולו במדינת ישראל.

עוזי איתמר מבין את החשיבות הרבה שיש לעבודתו של שמאי רכוש בעבודה על הערכת נזק רכוש ולכן הוא נרתם לעזרתם של הניזוקים, על מנת לסייע להם בקבלת הפיצויים המגיעים להם על הנזקים אשר נגרמו להם.

אם הנכם זקוקים לשירותיו של שמאי מקצועי, אשר מתמחה במיוחד בעבודות שמאות בכלל ובתחום הרכוש, בפרט אתם מוזמנים לפנות לעוזי איתמר והוא יירתם לעזרתכם באמצעות כל הכלים העומדים לרשותו לשם כך.